Informacja na temat procedur kwaterowania w ZDS Prokocim i Racławicka w roku akademickim 20/21

Ważne informacje odnonie sposobu kwaterowania w Zespole Domów Studenckich w Prokocimiu i Racławickiej w odniesieniu do studentów i doktorantów studiujących w roku akademickim 20/21

Prosimy o staranne zapoznanie się z poniższymi procedurami opublikowanymi na stronach Domów Studenckich UJ CM oraz bezwględne jej przestrzeganie podczas kwatewrowania.

UWAGA:
Wszystkich informacji odnośnie kwaterowania oraz procedur administracyjnych udzielają wyłącznie pracownicy administracji Domów Studenckich. Kontakt jest dostępny na stronie internetowej poszczególnych akademików.

Prosimy o uważne zapoznanie się z treścią procedur antycovidovych dla studentów / doktorantów UJ CM