Nabór kandydatur studentów UJ CM do przyznania stypendium ministra za znaczące osiągnięcia na rok akademicki 2021/2022 – od 1 do 14 października 2021 roku

O stypendium Ministra Edukacji i Nauki może ubiegać się student, który posiada znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne (związane ze studiami), lub znaczące osiągnięcia sportowe.

Brane pod uwagę są wyłącznie okoliczności wskazane w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie stypendiów ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego i nauki dla studentów i wybitnych młodych naukowców.

Wnioskodawcą jest JM Rektor, student może jedynie edytować wniosek i nie ma możliwości ubiegania się o stypendium z pominięciem Uczelni. Wnioski będzie można składać za pośrednictwem Zintegrowanego Systemu Usług dla Nauki Obsługa Strumieni Finansowania (system ZSUN/OSF) w terminie od 1 do 14 października 2021 roku. Wcześniej nie ma możliwości podejrzenia ani edycji formularza.

Studenci zainteresowani złożeniem swojej kandydatury powinni przesłać e-mail zawierający: imię, nazwisko, numer albumu na adres e-mail do koordynatora właściwego wydziału UJ CM (poniżej). W temacie wiadomości prosimy wskazać: Stypendium ministra 2021/2022.

W celu usprawnienia procesu składania wniosku prosimy o wcześniejsze zadbanie o rozliczenie roku studiów i uzyskanie wpisu na rok kolejny (nie dotyczy studentów przyjętych na 1 rok studiów drugiego stopnia).

Nabór wniosków na Uniwersytecie Jagiellońskim w tym Uniwersytecie Jagiellońskim – Collegium Medicum trwa do 14 października 2021 r. W tym terminie należy zgłosić kandydaturę a następnie edytować wniosek w systemie ZSUN/OSF, podać osiągniecia i załączyć dokumenty je potwierdzające (od 1 do 14 października 2021 r.).

Studenci zainteresowani złożeniem swojej kandydatury powinni przesłać e-mail zawierający: imię, nazwisko, numer albumu na adres:

STUDENCI UJ CM

W temacie wiadomości prosimy wskazać: Stypendium ministra na rok 2021/2022.

Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ lub TUTAJ