Nabór wniosków o stypendium Rektora dla studentów UJ CM

Uruchomiona została tura uzupełniania wniosków o przyznanie stypendium rektora na rok akademicki 2021/2022 w systemie USOSweb (studenci UJ CM)

Informujemy, że w systemie USOSweb uruchomiona została możliwość uzupełniania wniosków o przyznanie stypendium rektora. Regulaminowy termin na złożenie wniosku o przyznanie stypendium upływa 20 października 2021 roku.

Prosimy pamiętać by w USOSweb udokumentować wszystkie zgłaszane osiągnięcia poprzez załączenie odpowiednich plików. Zarejestrowanie wniosku w USOSweb nie jest wystarczające dlatego wniosek bez załączników należy dostarczyć do właściwego dziekanatu (osobiście lub za pośrednictwem przesyłki):

Wydział Lekarski
ul.  św. Anny 12

Wydział Farmaceutyczny
ul. Medyczna 9

Wydział Nauk o Zdrowiu
ul. Michałowskiego 12

Uwaga !

Na Wydziale Nauk o Zdrowiu wnioski o stypendium rektora (składane osobiście) proszę przekazywać (za pośrednictwem pracowników administracyjnych w dziekanacie wydziału) do Koordynatora Wydziałowego ds. stypendialnych w UJ CM.