Oblicza Kariery UJ CM 2022 – zapraszamy w dniach 30.05 – 5.06!

Przed nami kolejna edycja Oblicz Kariery UJ CM 2022 !

Jak co roku wspólnie z Samorządem Studentów UJ CM, Studenckim Towarzystwem Naukowym UJ CM, IFMSA Poland – oddział Kraków, Polskim Towarzystwem Studentów Farmacji UJ CM, Studenckim Towarzystwem Diagnostów Laboratoryjnych UJ CM oraz Polskim Towarzystwem Studentów Stomatologii – oddział Kraków przygotowaliśmy zróżnicowany program wykładów, specjalistycznych spotkań i prezentacji z których będą mogli skorzystać studenci i doktoranci UJ CM.

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzeń w tegorocznej edycji OK UJ CM 22

Przygotowaliśmy kilkanaście spotkań i warsztatów dla studentów, doktorantów i absolwentów Collegium Medicum o zróżnicowanej tematyce i profilu zainteresowań.

Przypominamy, że na niektóre zajęcia obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Formularze rejestracyjne są otwarte i zachęcamy do zapisów !