Ogłoszenie wyników konkursu o stypendium ministra dla studentów

W roku akademickim 2022/2023 stypendium ministra za znaczące osiągnięcia otrzymało 45 studentek i studentów UJ ( w tym 19 studentek i studentów UJ CM). Stypendium wynosi 17 000 zł i jest wypłacane jednorazowo. Studentki i studenci, którzy otrzymali stypendium powinni złożyć stosowne oświadczenie.

Ministerstwo Edukacji i Nauki opublikowało wyniki konkursu o przyznanie stypendium ministra na rok akademicki 2022/2023. Stypendium przyznawane jest za znaczące osiągnięcia naukowe i artystyczne związane ze studiami oraz wyniki sportowe. Nagrodzono ogółem 414 osób. Lista laureatów została zamieszczona na stronie Ministerstwa.

Informacje na temat wyników konkursu o przyznanie stypendium ministra – strona MEiN

Wszystkim laureatkom i laureatom serdecznie gratulujemy!

UWAGA !

Przed wypłatą stypendium, laureatki i laureaci zobowiązani są złożyć oświadczenia potwierdzające spełnianie niezbędnych warunków w dacie podjęcia decyzji tj. 30 marca 2023 roku.

Wydrukowane i podpisane oświadczenie wg właściwego wzoru prosimy dostarczyć w jak najkrótszym terminie (osobiście lub za pośrednictwem poczty):

• w przypadku studentów kierunku lekarskiego UJ CM – do Pana Bartłomieja Jałochy, ul. św. Anny 12, pok. 7a, 31-008 Kraków.

PLIK