Rektor UJ ustalił listę najlepszych absolwentów w roku akademickim 2021/2022

Informacja na temat najlepszych absolwentów w roku akademickim 2021/2022

Informujemy, że Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego, w przewidzianym w przepisach terminie, ustalił listy najlepszych absolwentów studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia, jednolitych magisterskich oraz studiów doktoranckich w roku akademickim 2021/2022.

Znalezienie się na liście umożliwia ubieganie się o umorzenie spłaty kredytu studenckiego. Informację o znalezieniu się na liście najlepszych absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, jednolitych studiów magisterskich oraz studiów doktoranckich, można otrzymać w formie pisemnej. Po właściwe zaświadczenie należy udać się do dziekanatu wydziału.

Szczegółowe informacje o kredytach studenckich i doktoranckich oraz wspomniane listy są dostępne POD TYM LINKIEM