Wnioski o przyznanie stypendium dla osób niepełnosprawnych dla studentów i doktorantów UJ CM – rok akademicki 2021/2022

Tura uzupełniania wniosków o przyznanie stypendium dla osób niepełnosprawnych w systemie USOSweb dla studentów i doktorantów UJ CM

W systemie USOSweb (zakładka Dla wszystkich >> Wnioski) uruchomiona jest możliwość uzupełniania przez studentów i doktorantów wniosków o przyznanie na rok akademicki 2021/2022:

· stypendium dla osób niepełnosprawnych (stypendium dla osób niepełnosprawnych jest przyznawane od miesiąca, w którym złożono wniosek).

Zarejestrowanie formularza elektronicznego w USOSweb jest czynnością techniczną i nie stanowi złożenia wniosku.

Aby ubiegać się o zapomogę lub stypendium dla osób niepełnosprawnych, po uprzednim uzupełnieniu w USOSweb formularza wniosku (Dla wszystkich >> Wnioski) należy podpisany wniosek w wersji papierowej złożyć osobiście w Dziekanacie swojego Wydziału u koordynatora ds. stypendialnych lub przesłać pocztą (listem poleconym, za potwierdzeniem odbioru) na adres odpowiedniego dziekanatu, z dopiskiem: do Koordynatora Wydziałowego ds. stypendialnych. Orzeczenie o niepełnosprawności studenta lub doktoranta należy złożyć w Dziale ds. Osób Niepełnosprawnych UJ (zw. dalej „DON”), o ile nie zostało wcześniej złożone. UWAGA: Studenci, którzy uzyskali nowe orzeczenie o niepełnosprawności proszeni są o zgłoszenie tego faktu Koordynatorowi Wydziałowemu UJ CM ds. stypendialnych oraz złożenie nowego (ważnego) orzeczenia w DON.

Szczegółowych informacji udzielają Koordynatorzy Wydziałowi ds. stypendialnych dla studentów i dla doktorantów.

DANE DO WYSYŁKI:

Wydział Lekarski
Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum ul. św. Anny 12 31-008 Kraków

Z dopiskiem: “Dziekanat Wydziału, do Koordynatora Wydziałowego ds. stypendialnych w UJ CM”

Wydział Farmaceutyczny
Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum ul. Medyczna 9 30-688 Kraków

Wydział Nauk o Zdrowiu
Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum ul. Michałowskiego 12 31-126 Kraków