Zapoznaj się z programem wydarzeń w ramach Oblicz Kariery UJ CM 2021

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem wydarzeń w ramach tegorocznej edycji
Oblicz Kariery UJ CM 2021

SDKA CM wraz z Samorządem Studentów UJ CM oraz Organizacjami Studenckimi działającymi w UJ CM przygotowała rozbudowany PROGRAM kilkunastu spotkań online dostępnych bezpłatnie dla wszystkich studentów i doktorantów UJ CM.  Tematyka obejmuje specjalistyczne zagadnienia z dziedziny farmacji i analityki medycznej jak i bardziej ogólne spotkania z przedstawicielami Okręgowych Izb Zawodowych. Nie zabraknie tematów z doradztwa zawodowego, przedsiębiorczości czy spotkań z ciekawymi osobami piszącymi o medycynie w mediach społecznościowych.

Zachęcamy do śledzenia strony Oblicz Kariery UJ CM i profilu na FB na których będziemy przypominać o tegorocznej edycji.