Firma: CenterMed poszukuje studentów oraz absolwentów kierunku Zdrowie Publiczne do pracy w Departamencie Zdrowia Publicznego

Jeżeli skończyłeś studia lub jeszcze studiujesz i szukasz miejsca, w którym mógłbyś wykorzystać swoje zaangażowanie i kompetencje. Dodatkowo chcesz rozwijać się w obszarach: e-commerce, opieka koordynowana, profilaktyka i promocja zdrowia to zapoznaj się z naszą ofertą.

Zakres obowiązków:

W związku z rozwojem i rozbudową Departamentu Zdrowia Publicznego, masz możliwość dołączyć do zespołu realizującego zadania w jednym z obszarów:

  • Promocja zdrowia i profilaktyka,
  • Marketing i social media,
  • Zarządzanie.

Oferujemy:

  • Pracę w centrum wybranego miasta.
  • Szkolenia, opiekę mentorów, kontakt z ekspertami opieki zdrowotnej.
  • Indywidualny rozwój dostosowany do możliwości i obszaru zainteresowań.
  • Udział we wdrożeniach nowoczesnych rozwiązań e-zdrowia.
  • Możliwości wyboru ubezpieczenia grupowego.

Wymagania:

  • Cenimy interdyscyplinarność kierunku oraz rozumiemy kompetencje absolwentów zdrowia publicznego;
  • Szukamy aktywnych osób, które swój wolny czas wykorzystują na poszerzanie wiedzy i rozwój.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie internetowej lub ewentualny kontakt na poniższy adres e-mail.

adres e-mail: rekrutacja@centermed.pl
adres strony www: centermed.pl/kariera/pracownik_dzp

Wielkość fontu
Kontrast