Firma: CenterMed Sp. z o.o. – poszukuje absolwenta kierunku Zdrowie Publiczne

Ogólnopolska Grupa Medyczna CenterMed poszukuje pracownika na stanowisku specjalisty ds. promocji i marketingu.

• Tworzenie i realizacja kampanii produktowych i sprzedażowych,
  • Tworzenie materiałów marketingowych (m.in. broszury, foldery, ulotki, filmy);
  • Tworzenie treści na profile w mediach społecznościowych,
  • Współpraca z agencjami marketingowymi;
  • Inicjowanie i prowadzenie akcji profilaktycznych;
  • Współpraca z innymi podmiotami w zakresie zdrowia publicznego;
  • Redagowanie treści, artykułów oraz ogłoszeń.
  • Współpraca z uczelniami;

• Oferujemy korzystne warunki pracy  (etat, umowa zlecenie) w kreatywnym oraz dynamicznym zespole;

• Kreatywność;
  • Sumienność;
  • Dobra organizacja czasu pracy;
  • Znajomość narzędzi social-media;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania;

Oferta kierowana jest zarówno do studentów jak i absolwentów zdrowia publicznego. Oferta ważna do końca sierpnia. CV oraz list motywacyjny prosimy wysyłać na poniższy adres e-mail. Informacje pod numerem telefonu: 797 122 953 CenterMed to krajowa sieć 21 placówek, zlokalizowanych: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Tarnowie, Kielcach, Katowicach i w kilku innych, mniejszych miastach. Centra zapewniają szeroki zakres usług medycznych, w tym podstawowej opieki zdrowotnej, specjalistycznej opieki ambulatoryjnej, operacji szpitalnych, diagnostyki i badań klinicznych.

adres e-mail: bostrega@centermed.pl
adres strony www: www..centermed.pl