Firma: Centrum Stomatologiczne Dentus poszukuje do współpracy Lekarzy Stomatologów i/lub Ortodontów

Ze względu na dynamiczny rozwój naszych placówek w Toruniu i Bydgoszczy CENTRUM STOMATOLOGII DENTUS poszukuje do współpracy Lekarzy Stomatologów i/lub Ortodontów. Jesteśmy niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej, świadczącym kompleksowe usługi z zakresu: leczenia zachowawczego, stomatologii dziecięcej, chirurgii stomatologicznej, protetyki, ortodoncji, implantologii i endodoncji od ponad 25 lat. Posiadamy 2 placówki w Toruniu oraz 2 w Bydgoszczy. Nasz zespół składa się z 26 specjalistów. Jesteśmy otwarci na młodych lekarzy, zapewniamy współpracę z doświadczonym gronem specjalistów.

• Wykonywanie przeglądów oraz zabiegów dentystycznych;
  • Leczenie stomatologiczne dzieci i dorosłych;
  • Diagnostyka oraz dobór odpowiedniego leczenia;

• Pracę w renomowanej klinice dentystycznej z najnowocześniejszym sprzętem specjalistycznym (posiadamy tomograf);
  • Współpracę z doświadczonym gronem specjalistów;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Przyjazną atmosfera pracy;
  • Pomoc w zakwaterowaniu;
  • Wszelkie potrzebne szkolenia;
  • Zatrudnienie w oparciu o działalność gospodarczą;
  • Klinika zapewnia pacjentów oraz troszczy się o prowadzenie wszelkiej dokumentacji dentystycznej;
  • Wsparcie marketingowe oraz konto na portalu „Znany Lekarz”;
  • Dobrze wykwalifikowane asystentki stomatologiczne;
  • Zarobki do indywidualnych ustaleń;

• Prawo wykonywania zawodu;

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numer: 502 029 249 lub mailowy na poniższy adres e-mail.

adres e-mail: biuro@dentus.com.pl
adres strony www: www.dentus.com.pl