Firma: Fundacja Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera – lekarz pediatra, neurolog dziecięcy, lekarze rozpoczynający specjalizację

Poszukujemy lekarzy pediatrów, neurologów dziecięcych, również rozpoczynających specjalizację lub chcący się specjalizować - oferujemy możliwość odbycia specjalizacji.

• Świadczenie usług w zakresie leczenia dzieci w ramach kontraktu z NFZ w domowym hospicjum dla dzieci;
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Min. Zdrowia;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

• Stabilne i atrakcyjne warunki współpracy, konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;
  • Możliwa dowolna forma zatrudnienia wraz z ustaleniem indywidualnego harmonogramu pracy.

• Lekarz medycyny pediatra, neonatolog, neurolog dziecięcy, również rozpoczynający specjalizację lub chcący się specjalizować;
  • Gotowość do prowadzenia opieki nad chorymi dziećmi zgodnie ze współczesną ideą opieki paliatywnej;
  • Prawo jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz ze zdjęciem na poniższy adres e-mail. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z > dnia 29.08.1997r., Dz. U. z 2016r. poz. 922 ze zm.). Przysługuje mi prawo do wglądu, aktualizowania i poprawiania swoich danych, a także prawo do złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie”.

adres e-mail: kontakt@hospicjumtischnera.org
adres strony www: www.hospicjumtischnera.org