Firma: HR Contact poszukuje magistra farmacji do pracy w aptekach w Warszawie, Tarnobrzegu i Mielcu

Dla naszego klienta poszukujemy magistra farmacji do pracy w aptekach w wielu miejscowościach Polski, między innymi w Warszawie, Tarnobrzegu i Mielcu.

Zakres obowiązków:

  • Praca w sieci ogólnopolskich aptek;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Oferty skierowane do absolwentów uczelni z możliwością zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym – adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • Możliwość dostosowania czasu pracy do swoich potrzeb;
  • Pakiet świadczeń socjalnych: zadbamy o Twoje zdrowie (prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe) oraz dobrą kondycję (karta Multisport);
  • Pracę w młodym, zgranym, inspirującym i wykwalifikowanym zespole, umożliwiającym wymianę wiedzy oraz doświadczenia;
  • Przyjazną atmosferę pełną wsparcia i życzliwości oraz dobrą organizację pracy;

Wymagania:

  • Tytuł magistra farmacji;

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt z Panią Urszulą Żyradzką pod numerem telefonu +48 884 729 081 lub o przesłanie swojego CV przez poniższego e-maila lub stronę internetową.

adres e-mail: urszula.zyradzka@hrcontact.co
adres strony www: www.hrcontact.co

Wielkość fontu
Kontrast