Firma: HR Contact poszukuje magistrów farmacji do pracy w ogólnopolskich sieciach aptek

Dla Naszych Klientów, dużych ogólnopolskich sieci aptek, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magister Farmacji do pracy w następujących miejscowościach: Ełk, Jelenia Góra, Warszawa, Pleszew, Słupsk, Jarosław, Końskie, Międzyrzec Podlaski, Polanów, Toruń.

Zakres obowiązków:

  • Praca w aptece w jednej z ogólnopolskich sieci;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Praca w aptece 6cio dniowej.
  • Oferty skierowane do absolwentów uczelni z możliwością zdobycia doświadczenia zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym – adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • Możliwość dostosowania czasu pracy do swoich potrzeb.
  • Pakiet świadczeń socjalnych: zadbamy o Twoje zdrowie (prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe) oraz dobrą kondycję (karta Multisport).
  • Pracę w młodym, zgranym, inspirującym i wykwalifikowanym zespole, umożliwiającym wymianę wiedzy oraz doświadczenia.
  • Przyjazną atmosferę pełną wsparcia i życzliwości oraz dobrą organizację pracy.

Wymagania:

  • Posiadanie tytułu magistra farmacji;

Jeśli poszukujesz ciekawych wyzwań zawodowych, skontaktuj się z nami. Konsultant odpowiedzialny za rekrutację to: Katarzyna Jopek Telefon: +48 786 955 636 Prześlij swoje CV przez poniższą stronę:

adres e-mail: katarzyna.jopek@hrcontact.co
adres strony www: www.hrcontact.co lub na adres katarzyna.jopek@hrcontact.co

Wielkość fontu
Kontrast