Firma: JJ Communication – Praca dla fizjoterapuetów we Francji

Poszukujemy fizjoterapeutów do pracy na terenie Francji.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie obowiązków w szpitalach, ośrodkach rehabilitacyjnych, fundacjach, termach, gabinetach prywatnych.

Oferujemy:

  • Bezpłatne przygotowanie do wyjazdu;
  • Bezpłatny kurs językowy;
  • Mieszkanie podczas kursu;
  • Bezpłatne przygotowanie dokumentów;
  • Umowa o pracę na czas określony lub nieokreślony;
  • Urlop: od 25 do 45 dni rocznie;
  • Czas pracy: od 35 do 39 godzin tygodniowo;
  • Ubezpieczenie;
  • Transport do miejsca pracy;
  • Zakwaterowanie we Francji;
  • Zakwaterowania podczas kursu francuskiego;
  • Tłumaczenie dokumentów;

Wymagania:

  • Dyplom magistra fizjoterapii;

Szczegółowe informacje można uzyskać: - przesyłając CV na poniższy adres e-mail - dzwoniąc pod numer : 12 422 80 68 - uzupełniając ankietę na poniższej stronie Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopisaną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz 833

adres e-mail: info@jjcommunication.pl
adres strony www: www.jjcommunication.pl

Wielkość fontu
Kontrast