Firma: Międzynarodowa Szkoła w Krakowie poszukuje Szkolnej Pielęgniarki (Pielęgniarza) / Koordynatora Medycznego

Międzynarodowa Szkoła w Krakowie funkcjonująca jako jednostka dyplomatyczna pod Ambasadą USA poszukuje osoby na stanowisko Szkolnej Pielęgniarki (Pielęgniarza) / Koordynatora Medycznego, począwszy od 1 lipca br.

• Współpraca z rodzicami i personelem szkoły, w celu wspierania uczniów w rozwoju zdrowego stylu życia, przy jednoczesnym dbaniu o codzienne potrzeby zdrowotne uczniów oraz personelu na terenie Szkoły.

• Konkurencyjne wynagrodzenie i szeroki zakres świadczeń (karta Multisport, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, PPE – prywatny plan emerytalny itp.);
  • Praca na pełny etat na podstawie umowy o pracę w środowisku międzynarodowym, zgodnie ze szkolnym kalendarzem;
  • Dobrze wyposażone miejsce pracy (własny gabinet pielęgniarski);
  • Możliwości rozwoju zawodowego;
  • Wolne weekendy i święta;
  • Miła i przyjazna, międzynarodowa atmosfera ze wsparciem przełożonego oraz pozostałych członków zespołu;

• Dyplom pielęgniarstwa oraz aktualne prawo do wykonywania zawodu;
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie na pracę z dziećmi;
  • Umiejętności obsługi komputera, znajomość Google Suite i MS Office;
  • Orientacja na pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista i dobra organizacja własnej pracy;

Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny w języku angielskim) na poniższy adres e-mail. Prosimy o dopisanie klauzli RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

adres e-mail: aklimczak@iskonline.org
adres strony www: www.iskonline.org