Firma: Nestlé Polska S.A. poszukuje studentów do programu ambasadorskiego w Nestlé Nutrition Institute

Do współpracy chcemy zaprosić studentów kierunków medycznych, którzy w Programie Ambasadorskim Nestlé Nutrition Institute pomogą nam promować wiedzę opartą na faktach z zakresu żywienia niemowląt i dzieci.

• Wspieranie zespołu Nestlé Nutrition w organizowaniu wydarzeń edukacyjnych dla studentów;
• Reprezentowanie Nestlé Nutrition Institute na wydarzeniach organizowanych przez Uczelnię;
• Uczestniczenie w przygotowywaniu materiałów edukacyjnych na stronie Nestlé Nutrition Institute;
• Współpraca z organizacjami i mediami studenckimi;

• Doświadczenie w prowadzeniu wydarzeń edukacyjnych;
• Możliwość uczestnictwa w konferencjach i sympozjach medycznych organizowanych przez Nestlé Nutrition;
• Dostęp do webinariów edukacyjnych organizowanych przez Nestlé Nutrition Institute;
• Możliwość publikacji artykułu naukowego w czasopiśmie medycznym;
• Możliwość skróconej rekrutacji do wakacyjnego stażu w Nestlé;

• Studenci kierunków medycznych;
  • Aktywnie działający w Studenckim Kole Naukowym ginekologii, położnictwa lub pediatrii;
  • Zainteresowanie tematyką żywienia niemowląt i dzieci;
  • Pełnych energii do działania, otwartych na wyzwania, samodzielnych i kreatywnych;

Jeśli zainteresował Cię powyższy opis, wyślij do nas swoje zgłoszenie na poniższy adres e-mail. Na Twoją wiadomość czekamy do 10 listopada 2019 r. Zgłoszenie powinno zawierać: • Twoje imię, nazwisko i adres mailowy • Nazwę Twojej uczelni • Kierunek i rok studiów • Opis Twojej działalności w kołach naukowych i innych organizacjach studenckich • Osiągnięcia i działania, którymi chcesz się pochwalić • Odpowiedź na pytanie: Dlaczego chcesz zostać Ambasadorem Nestlé Nutrition Institute?Wybranych kandydatów zaprosimy do kolejnego etapu rekrutacji – rozmowy telefonicznej lub Skype. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

adres e-mail: rekrutacja@pl.nestle.com
adres strony www: www.nestle.pl/