Firma: Neuca poszukuje do współpracy Lekarzy do pracy w przychodni znajdującej się przy Ośrodku Badań Klinicznych w Krakowie

Obecnie jedna z naszych przychodni znajdująca się przy Ośrodku Badań Klinicznych w Krakowie poszukuje do współpracy Lekarzy.

Zakres obowiązków:

  • Realizację świadczeń w zakresie sprawowania opieki medycznej,
  • Diagnostykę i leczenie pacjentów zgodnie z aktualną wiedzą i sztuką medyczną,
  • Prowadzenie działań obejmujących profilaktykę zdrowotną.

Oferujemy:

  • Indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia, elastyczne godziny pracy dopasowane
    do grafiku lekarza,
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Pracę w otwartym i kreatywnym zespole,
  • Możliwość udziału w innowacyjnych projektach zmieniających oblicze medycyny w Polsce
    (telemedycyna i badania kliniczne).

Wymagania:

  • Mile widziana specjalizacja z Laryngologii, Dermatologii, Radiologii, Gastroenterologii, Onkologii lub Angiologii.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą formularza na poniższej stronie.

adres e-mail: kinga.wegrzynowicz@twojakariera.net
adres strony www: medjobs.pl/job/grupa-neuca-krakow-102-lekarz-osrodek-w-krakowie/

Wielkość fontu
Kontrast