Firma: PZU Zdrowie S.A. poszkuje lekarza pediatry i internisty do pracy zdalnej w formie teleporady

PZU Zdrowie S.A. poszukuje lekarza padiatry i internisty do pracy zdalnej na terenie kraju. Praca miałaby obejmowa porady telemedyczne.

Zakres obowiązków:

  • realizacja konsultacji medycznych za pośrednictwem kanałów zdalnych;
  • prowadzenie dokumentacji medycznej Pacjentów;
  • zlecanie skierowań na usługi medyczne oraz wystawianie recept, w tym recept refundowanych osobom uprawnionym;
  • interpretacja wyników badań diagnostycznych;

Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej;
  • elastyczny czas pracy;
  • szkolenie wstępne i wsparcie wykwalifikowanej kadry;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość nabycia wiedzy i doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • sprzęt potrzebny do pracy zapewniony przez Pracodawcę;

Wymagania:

  • masz aktualne prawo do wykonywania zawodu;
  • masz zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą;
  • masz nastawienie na współpracę, zaangażowanie i lojalność;
  • jesteś zorientowany na na Pacjenta (masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność rozmów);

Realizuj się w swojej pracy i jednocześnie naprawdę pomagaj innym. Dołącz do naszego Zespołu! Aplikacje należy pozesyłać na ponszy adres e-mail. Do CV prosimy o dołączanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez PZU Zdrowie SA. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo jej wycofania. Zgodę można odwołać w każdym czasie w oddziale lub wysyłając e-mail na adres kontakt@pzu.pl albo pismo na adres PZU Zdrowie SA, Biuro Zarządzania Kadrami, ul. Konstruktorska 13, 02 - 673 Warszawa. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

adres e-mail: rekrutacja-zdrowie@pzu.pl
adres strony www: www.pzuzdrowie.pl/kariera

Wielkość fontu
Kontrast