Firma: PZU Zdrowie S.A poszukuje lekarzy specjalistów do pracy w placówkach medycznych na terenie Tarnowa

Poszukujemy lekarzy specjalistów lub w trakcie specjalizacji w następujących specjalizacjach: Lekarz Alergolog, Lekarz Dermatolog, Lekarz Radiolog - do pracy w placówkach medycznych na terenie Tarnowa.

Zakres obowiązków:

  • Dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce;
  • Profesjonalną opiekę nad Pacjentem;

Oferujemy:

  • Nowocześnie wyposażone gabinety;
  • Ustalane indywidualnie elastyczne godziny pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • BENEFITY : produkty ubezpieczeniowe PZU SA do nabycia na preferencyjnych warunkach do 50 % zniżki;
  • Atrakcyjna oferta produktowa Banku Pekao SA;

Wymagania:

  • Prawo wykonywania zawodu;
  • Doświadczenie w pracy z pacjentem;
  • Mile widziany tytuł specjalisty bądź w trakcie specjalizacji;
  • Umiejętności interpersonalne oraz nastawienie na jakość obsługi pacjenta;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na poniższego e-maila. Nie czekaj i zgłoś się już dziś !

adres e-mail: rekrutacja-zdrowie@pzu.pl
adres strony www: pzuzdrowie.pl

Wielkość fontu
Kontrast