Program Ambasadorski marki Boehringer-Ingelheim dla studentów kierunków medycznych i farmacji

Program Ambasadorski to oferta skierowana do młodych, ambitnych osób, które chcą budować swoją ścieżkę kariery jeszcze na studiach, włączając się w realizację działań Boehringer- Ingelheim skierowanych do osób na swoich uczelniach. Poszukujemy: studentów 3, 4 i 5 roku - kierunków: farmacja, biotechnologia, biologia, chemia, ratownictwo medyczne, zdrowie publiczne, studia medyczne lub weterynaria. Osób, które mają umiejętności organizacyjne, są otwarte na nowe wyzwania, chętnie współpracują z innymi. Osób, którym „chce się chcieć” i są kreatywne.

• Poznasz od środka jednego z najlepszych pracodawców w branży farmaceutycznej;
  • Zdobędziesz doświadczenie organizacyjne planując udział naszej firmy w wydarzeniach na swojej uczelni;
  • Wdrożysz swoje pomysły – jesteśmy otwarci na Twoje inicjatywy;
  • Skorzystasz ze specjalnie przygotowanych szkoleń dla ambasadorów;
  • Zbudujesz swoją sieć kontaktów ze studentami z innych uczelni;
  • Poza tym… gwarantujemy świetną zabawę;

Studenci 3, 4 i 5 roku – kierunków: farmacja, biotechnologia, biologia, chemia, ratownictwo medyczne, zdrowie publiczne, studia medyczne lub weterynaria.

Jeżeli podoba Ci się nasza propozycja i chcesz spróbować swoich sił w naszym programie to aplikuj poprzez poniższą stronę internetową. Czekamy na Twoje zgłoszenie do 25 września.

adres e-mail: agnieszka.cheba@well.hr
adres strony www: www.boehringer-ingelheim.pl/kariera/kariera/program-ambasadorski