Darmowy pakiet Microsoft Office 365 Pro Plus dla studentów UJ

Wszystkich studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszamy do korzystania z dostępnych usług Office 365 Pro Plus!

Pakiet Microsoft Office 365 ProPlus jest darmowy dla studentów UJ, to przede wszystkim zawsze aktualne (ze względu automatyczną aktualizację) aplikacje Word, Excel, PowerPoint, Outlook i Teams. Pozwala na pełną integrację plików umieszczonych w chmurze OneDrive (między innymi jednoczesne współedytowanie dokumentu przez paru użytkowników – tzw. koedycja), a także na łączenie się z bibliotekami dokumentów SharePoint.

Informacje na temat pakietu, licencji oraz instalacji znaleźć można na stronie studiuje.uj.edu.pl/studenci/mozesz-wiecej.

Spis innych dostępnych programów dla studentów i doktorantów UJ CM jest dostępny NA TEJ STRONIE.