Aktualności


WUP w Krakowie uruchamia dofinansowanie do szkoleń dla osób pracujących

W dniu 22 lutego br. na stronach Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie została opublikowana informacja na temat przygotowań do otwarcia rekrutacji do projektu ” Małopolski Pociąg do Kariery – sezon I”, umożliwiającego poszerzenie swoich kompetencji zawodowych i osobistych. Wsparcie opiera się na dofinansowaniu 90% kosztów kursów, szkoleń i egzaminów dla osób pracujących jak i niepracujących osób z niepełnosprawnością.

Progi oraz wysokość stypendium socjalnego na semestr letni roku akademickiego 2023/2024

Informujemy, że dnia 16 lutego 2024 roku Prorektor UJ ds. dydaktyki Prof. dr hab. Armen Edigarian ustalił progi uprawniające do otrzymania oraz kwoty stypendium socjalnego na semestr letni roku akademickiego 2023/2024.   1. Progi dochodu i wysokość stypendium socjalnego w poszczególnych progach, w zależności od wysokości miesięcznego dochodu netto, wynoszą w okresie od marca do […]

Zachęcamy wszystkich studentów i absolwentów UJ CM do kontaktu z doradcą zawodowym

Istnieje możliwość umówienia terminu indywidualnej konsultacji w miesiącu lutym z doradzą zawodowym w UJ CM.

Zostań studentem liderem i wygraj staż w fundacji DKMS

Zgłoś się do projektu HELPERS’ GENERATION Fundacji DKMS i jako Studencki Lider zorganizuj na uczelni akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku. Co na Ciebie czeka?

Wnioski o przyznanie stypendium socjalnego na semestr letni roku akademickiego 2023/2024 – studenci

Informujemy, że dnia 9 stycznia 2023 roku w systemie USOSweb uruchomiona zostanie możliwość uzupełniania wniosków o przyznanie stypendium socjalnego na semestr letni roku akademickiego 2023/2024.