Oferty pracy


Szpital Powiatowy w Limanowej zatrudni do pracy lekarzy anestezjologów do pracy w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii


Szpital Powiatowy w Limanowej zatrudni do pracy lekarzy anestezjologów do pracy w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Firma: Stomatologia Bez Bólu w Jeleniej Górze poszukuje studentów stomatologii do pracy w ramach stażu


Zgłoś się na Staż do Stomatologii Bez Bólu – zespołu specjalistów, od których nauczysz się nowoczesnej i precyzyjnej stomatologii.

Firma: Lemax Tour w Stegnie poszukuje fizjoterapeutów i masażystów do pracy oraz na staże


Spółka Przedsiębiorstwo Handlowo Turystyczne Lemax Tour Sp. z o.o. z siedzibą w Stegnie, która prowadzi działalność paramedyczną w zakresie świadczenia usług rehabilitacyjnych, poszukuje do pracy fizjoterapeutów z wykształceniem magisterskim / licencjackim oraz techników masażystów.

Firma: OPC Sp. z o.o. oferuje dodatkową pracę dla lekarzy w NPL


Firma OPC poszukuje lekarzy zainteresowanych pełnieniem dyżurów w ambulatoriach NiŚOZ (NPL) na terenie Krakowa i innych miejscowości Małopolski oraz Wrocławia.

Szpital Powiatowy w Limanowej zatrudni do pracy lekarzy specjalistów


Szpital Powiatowy w Limanowej Imienia Miłosierdzia Bożego zatrudni od zaraz lekarzy specjalistów.

Firma: MSD Polska zaprasza do wzięcia udziału w programie stażowym na stanowisku Intern Safety Data Specialist


Od dnia 23 września 2021 rozpoczęła się aktywna rekrutacja na stanowisko Intern Safety Data Specialist (w dziale GPVCM). Rekrutujemy do grupy związanej z oceną bezpieczeństwa (Pharmacovigilance) terapii firmy MSD stosowanej w leczeniu objawów COVID.

Szpital Powiatowy w Limanowej zatrudni do pracy lekarzy specjalistów do poradni przyszpitalnych


Szpital Powiatowy w Limanowej zatrudni lekarzy do pracy w poradniach specjalistycznych.

Firma: Twój Uśmiech Centrum Stomatologiczne w Dzierżoniowie poszukuje lekarzy dentystów do pracy


Twój Uśmiech Centrum Stomatologiczne w Dzierżoniowie (60 kim od Wrocławia) poszukuje: Lekarzy Dentystów, również kończących staż.

Firma: Stomatologia Bez Bólu w Jeleniej Górze poszukuje lekarzy dentystów do pracy


Stomatologia Bez Bólu to sześciogabinetowe, interdyscyplinarne centrum stomatologii istniejące od 1996 roku. W związku ze stałym rozwojem naszego gabinetu poszukujemy Lekarzy Dentystów do naszego zespołu.

Szpital Powiatowy w Limanowej zatrudni do pracy lekarza – specjalistę chirurgii dziecięcej do pracy w Poradni Chirurgii Dziecięcej.


Szpital Powiatowym w Limanowej Imienia Miłosierdzia Bożego zatrudni do pracy lekarza - specjalistę chirurgii dziecięcej do pracy w Poradni Chirurgii Dziecięcej.Wielkość fontu
Kontrast