Oferty pracy


Firma: Telemedi poszukuje lekarzy z Krakowa i okolic w celu nawiązania współpracy


Szukamy lekarzy z Krakowa i okolic, którzy chcieliby nawiązać współpracę z Telemedi. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem medycznym i współpracujemy z największymi polskimi ubezpieczycielami, co pozwala nam obsługiwać szerokie grono pacjentów. Nasza baza klientów stale rośnie, co jest dowodem na zaufanie, jakim nas obdarzają. Obecnie skupiamy się na poszukiwaniu lekarzy rodzinnych, internistów, pediatrów i lekarzy bez specjalizacji, którzy mogliby realizować wizyty domowe dla pacjentów pediatrycznych i dorosłych. Jako Telemedi dostarczamy firmom usługi technologiczne pozwalające na zdalne konsultacje lekarskie. Z punktu widzenia pacjenta jesteśmy podmiotem leczniczym wykonującym zdalne konsultacje. Jesteśmy nastawieni na rozwój telemedycyny i urządzeń telemedycznych. Chcemy być na czele trwającej obecnie zmiany.

Firma: SP ZOZ w Proszowicach zatrudni lekarzy do pracy w Szpitalu


Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach poszukuje lekarzy do pracy w dziedzinie: PULMONOLOGII, INTERNY, CHORÓB ZAKAŹNYCH, ANESTEZJOLOGII. Podejmiemy współpracę z lekarzami chętnymi pełnić dyżury w Izbie Przyjęć oraz w Ambulatorium Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Oferujemy również możliwość pracy w poradniach specjalistycznych szpitala.

Firma: Szpital Powiatowy w Limanowej Imienia Miłosierdzia Bożego zatrudni lekarzy


Poszukujemy lekarzy do pracy w Oddziale Noworodkowym i Patologii Noworodka, Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Oddziale Chorób Wewnętrznych i Oddziale Geriatrii, Oddziale Chirurgii Ogólnej, Oddziale Ginekologii i Położnictwa ,Oddziale Ratunkowym, Gabinecie Nocnej i Świątecznej Opieki Medycznej oraz w poradniach specjalistycznych szpitala (dermatologicznej, gastroenterologicznej, ginekologicznej, kardiologicznej, laryngologicznej, neurologicznej, reumatologicznej).

Centrum Seniora w Drogini koło Myślenic zatrudni fizjoterapeutę do pracy


Centrum Seniora w Drogini koło Myślenic (4km)- nowoczesny ośrodek, zapewniający kompleksową opiekę medyczną i rehabilitację osobom starszym - zatrudni fizjoterapeutów do pracy (lic., mgr) oraz studentów w trakcie studiów na kierunku fizjoterapia.

Fundacja: Anny Dymnej „Mimo Wszystko” poszukuje pracownika na stanowisko fizjoterapeuta


Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” poszukuje pracownika na stanowisko: Fizjoterapeuta Miejsce pracy: Radwanowice (koło Krakowa)

Firma: NZOZ Kraków-Południe sp. z o.o. pilnie zatrudni pielęgniarkę na stanowisko pielęgniarki medycyny szkolnej


Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej pilnie zatrudni pielęgniarkę na stanowisko pielęgniarki medycyny szkolnej, która posiada tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa lub tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania lub ukończyła kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania lub posiada tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub pediatrycznego zdobyty po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego rozpoczętego po dniu 23.08.2015 lub odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub pediatrycznego (nie wymagamy doświadczenia).

Firma: Szpital Żywiec poszukuje do pracy inżyniera biomedycznego


Poszukujemy od zaraz inżyniera biomedycznego do pracy w Szpitalu Żywiec.

Firma: Medicover zaprasza studentów/tki kierunku pielęgniarstwo i położnictwo na wakacyjne praktyki zawodowe


Wystartuj zdrowo w życie zawodowe i dołącz do Medicover! Jesteś studentem/ką pielęgniarstwa lub położnictwa, na dowolnym roku studiów i chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie w zawodzie? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś/aś! Zapraszamy Cię do odbycia praktyk zawodowych (praktyk wakacyjnych) w naszych Centrach Medicover.

Firma: Centrum Medyczne Sanus zaprasza na praktyki dla studentów fizjoterapii


Fundacja Dostępny Świat z siedzibą w Krakowie prowadząca Centrum Medyczne SANUS świadczące usługi z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji zaprasza Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum do odbywania nieobowiązkowych, bezpłatnych praktyk studenckich

Firma: Made By Diet Sp. z o.o. zatrudni do pracy zdalnej asystenta/tkę do zespołu dietetyków w obiektach sportowych


Made By Diet® jest ogólnopolską poradnią dietetyczną specjalizującą się w żywieniu sportowców i osób aktywnych fizycznie. Naszymi podopiecznymi są olimpijczycy, zawodnicy kadry narodowej oraz sportowcy amatorzy. W związku z rozwojem firmy prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowisko: Asystenta/ tki zaspołu dietetyków Miejsce pracy: obiekty sportowe (Kraków i okolice), praca zdalna.