Oferty pracy


Firma: Certus Sp z o.o. w Myślenicach – zatrudnimy lekarza rodzinnego – specjalista lub w trakcie specjalizacji


Firma: NZOZ Kraków-Południe sp. z o.o. zatrudni pielęgniarkę POZ


Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej pilnie zatrudni pielęgniarkę na stanowisko pielęgniarki w Poradni POZ,

Firma: Selvita S.A. zaprasza studentów do odbycia stażu letniego 2024


Gotowy/a rozpocząć swoją karierę z nami? Tego lata czeka na Ciebie ekscytująca przygoda, która da Ci szansę na rozpoczęcie kariery i rozwinięcie umiejętności w różnych obszarach zawodowych.

Firma: ARTVIMED-CHROBRY sp. z o.o. poszukuje diagnostów laboratoryjnych


Poszukujemy diagnostów laboratoryjnych do pracy w naszym laboratorium w Krakowie.

Firma: Euromotion Medical poszukuje lekarzy i lekarzy dentystów do pracy we Francji


Jesteśmy agencją EUROMOTION MÉDICAL, która proponuje europejskim pracownikom medycznym i paramedycznym pracę we Francji.

Firma: Szpital Powiatowy w Limanowej zatrudni lekarzy do pracy w szpitalnym ośrodku zdrowia


Pilnie zatrudnimy lekarzy internistów, oraz lekarzy rodzinnych do pracy w placówce Podstawowej Opieki Zdrowotnej, ul. Witosa 28, Limanowa – Sowliny.

Firma: Szpital Powiatowy w Limanowej Imienia Miłosierdzia Bożego zatrudni lekarzy


Poszukujemy lekarzy do pracy w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (specjalista chirurgii ogólnej, specjalista ortopeda traumatolog, specjalista chorób wewnętrznych), Gabinecie Nocnej i Świątecznej Opieki Medycznej, Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Oddziale Chorób Wewnętrznych i Oddziale Geriatrycznym, Oddziale Chirurgii Ogólnej, Oddziale Ginekologii i Położnictwa, Oddziale Noworodkowym i Patologii Noworodka oraz w poradniach specjalistycznych szpitala (dermatologicznej, gastroenterologicznej, ginekologicznej, kardiologicznej, laryngologicznej, reumatologicznej).

Firma: Made By Diet Sp. z o.o. zatrudni do pracy zdalnej asystenta/tkę do zespołu dietetyków w obiektach sportowych


Made By Diet® jest ogólnopolską poradnią dietetyczną specjalizującą się w żywieniu sportowców i osób aktywnych fizycznie. Naszymi podopiecznymi są olimpijczycy, zawodnicy kadry narodowej oraz sportowcy amatorzy. W związku z rozwojem firmy prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowisko: Asystenta/ tki zaspołu dietetyków Miejsce pracy: obiekty sportowe (Kraków i okolice), praca zdalna.

Firma: Akademia masażu zatrudni studentów fizjoterapii na stanowisko koordynatora szkoleń


Akademia Masażu Manualni to miejsce dedykowane pasjonatom branży masażu oraz fizjoterapii. Nasza misja to dostarczanie wartościowych szkoleń i warsztatów, które integrują teorię z praktyką, przygotowując przyszłych specjalistów do pracy w obszarze rehabilitacji oraz relaksu. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy koordynatora szkoleń w naszej placówce w Krakowie.

Firma: Gemini Polska poszukuje magistrów farmacji do pracy


Magistrze, niedługo kończysz praktykę zawodową i szukasz pracy w aptece? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy! Proponujemy stabilne zatrudnienie, system premiowy, możliwość dofinansowania dojazdów do pracy, wsparcie w relokacji, pracę w zgranych zespołach, gwarantujących pomoc i partnerskie relacje.