Oferty pracy


Centrum Seniora w Drogini koło Myślenic zatrudni fizjoterapeutę do pracy


Centrum Seniora w Drogini koło Myślenic (4km)- nowoczesny ośrodek, zapewniający kompleksową opiekę medyczną i rehabilitację osobom starszym, zatrudni fizjoterapeutę do pracy.

Firma: Gesundheits und Sportzentrum Frintrop GmbH poszukuje fizjoterapeutów do pracy w swoich ośrodkach w Niemczech


Poszukujemy fizjoterapeutów po studiach licencjackich lub magisterskich, którzy chcieliby podjąć pracę w jednym z naszych trzech centrów treningowych na terenie Niemiec.

Firma: Szpital Powiatowy w Limanowej Imienia Miłosierdzia Bożego zatrudni lekarzy


Poszukujemy lekarzy do pracy w Oddziale Noworodkowym i Patologii Noworodka, Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Oddziale Chorób Wewnętrznych i Oddziale Geriatrii, Oddziale Chirurgii Ogólnej, Oddziale Ginekologii i Położnictwa ,Oddziale Ratunkowym, Gabinecie Nocnej i Świątecznej Opieki Medycznej oraz w poradniach specjalistycznych szpitala.

Firma: Yasumi Instytut Zdrowia i Urody Skawina przyjmie studenta kosmetologii na praktykę


Zapraszamy do aplikowania do programu praktyk w YASUMI SKAWINA, absolwentów szkół wyższych oraz studentów wszystkich lat studiów o profilu kosmetologicznym. Praktyki rozpoczną się szkoleniami wprowadzającymi.

Firma: Yasumi Instytut Zdrowia i Urody Skawina zatrudni kosmetologa


Do salonu największej w Polsce (ponad 100 punktów) sieci Instytutów kosmetycznych i SPA z 15-letnią tradycją, zlokalizowanego tuż przy południowej granicy Krakowa, pomiędzy dzielnicą Dębniki a miastem Skawina. Miejsce z doskonałym dojazdem komunikacją miejską MPK, prywatnymi liniami busów oraz własnym samochodem. Zatrudnimy KOSMETOLOGA (min tytuł licencjata) w niepełnym wymiarze czasu pracy - 1/2 lub 3/4 etatu.

Firma: Dietetyk Blisko Ciebie poszukuje dietetyka do samodzielnego uruchomienia oraz prowadzenia poradni


Dynamicznie rozwijająca się sieć poradni Dietetyk Blisko Ciebie poszukuje dietetyka do samodzielnego uruchomienia oraz prowadzenia poradni. Aktualnie szukamy dietetyka do współpracy franczyzowej na terenie Krakowa i/lub okolic. Wymagamy ukończenia studiów I stopnia (do zaakceptowania jest kandydat będący na ostatnim roku studiów)). Otwarcie poradni wymaga niewielkich nakładów finansowych, inwestycja 5000 zł wystarczy aby rozpocząć.

Firma: IPF medical poszukuje studenta IV lub V roku fizjoterapii do odbycia stażu we Francji


staż dostępny w centrum rehabilitacji w regionie Hauts-de-France, w departamencie Oise. IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria.

Firma: NZOZ Kraków-Południe sp. z o.o. – zatrudni lekarza do pracy w Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej


Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej podejmie współpracę z lekarzami chętnymi pełnić dyżury w Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej (Przychodnia Dębniki, ul. Szwedzka 27, Przychodnia Stare Podgórze ul. Kutrzeby 4).

Firma: Szpital Żywiec poszukujemy kandydatów do odbycia staży podyplomowych


Szpital Żywiec prowadzi rekrutację personelu lekarskiego oraz pielęgniarskiego na następujących oddziałach: - oddział chorób wewnętrznych w pododdziałem nefrologii - oddział położniczo-ginekologiczny - oddział neonatologiczny - oddział kardiologiczny - oddział chirurgii ogólnej i onkologicznej - oddział chirurgii urazowo-ortopedycznej - oddział pediatryczny - oddział rehabilitacyjny - oddział anestezjologii i intensywnej terapii.

Firma: BestHR Agencja HR poszukuje lekarzy psychiatrów do pracy w Ośrodku Terapii i Rozwoju w Krakowie


Obecnie mamy przyjemność prowadzić rekrutację dla otwierającego się nowoczesnego Ośrodka Terapii i Rozwoju w Krakowie poszukującego do współpracy: LEKARZY PSYCHIATRÓW (dorosłych i dzieci).