Oferty pracy


Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Krakowie zatrudni pielęgniarki do pracy w oddziałach pediatrycznych


WOJEWÓDZKI SPECJALISTYCZNY SZPITAL DZIECIĘCY IM. ŚW. LUDWIKA w Krakowie zatrudni pielęgniarki do pracy w oddziałach pediatrycznych.

Szpital Powiatowy w Limanowej zatrudni do pracy lekarzy internistów i geriatrów do pracy w oddziale Geriatrycznym


Szpital Powiatowy w Limanowej zatrudni do pracy w Centrum leczenia chorób osób w podeszłym wieku – Oddziale Geriatrycznym w Szpitalu Powiatowym w Limanowej Imienia Miłosierdzia Bożego lekarzy internistów i geriatrów do pracy w oddziale.

Szpital Powiatowy w Limanowej zatrudni do pracy lekarza do kierowania oddziałem Geriatrycznym


Szpital Powiatowy w Limanowej zatrudni do pracy w Centrum leczenia chorób osób w podeszłym wieku – Oddziale Geriatrycznym w Szpitalu Powiatowym w Limanowej Imienia Miłosierdzia Bożego lekarza specjalistę w dziedzinie gerontologii lub geriatrii w wymiarze 1 etatu do kierowania oddziałem.

Firma: American Heart of Poland S.A. zatrudni personel medyczny do swoich placówek na terenie Polski


Grupa American Heart of Poland zatrudni personel medyczny, oferuje także staże, specjalizacje i rezydentury. Grupa AHP na terenie całego kraju posiada kilkadziesiąt placówek medycznych tzw. PAKS Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca.

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie, poszukuje kandydatek na stanowisko: pielęgniarki w oddziałach pediatrycznych


Oferta pracy dla pielęgniarki w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie na stanowisku: pielęgniarki w oddziałach pediatrycznych.

Firma: Salon urody PazuMalu poszukuję absolwentów kosmetologii do pracy


Sieć salonów manicure w Krakowie - PazuMalu poszukuje stylistki paznokci do pracy.

Firma: Novartis Poland poszukuje stażystów do odbycia płatnego wakacyjnego stażu


Wystartuj w naszym programie stażowym i zdobądź cenne doświadczenie podcza 3 miesięcznego płatnego zdalnego stażu.

Firma: CenterMed poszukuje studentów oraz absolwentów kierunku Zdrowie Publiczne do pracy w Departamencie Zdrowia Publicznego


Jeżeli skończyłeś studia lub jeszcze studiujesz i szukasz miejsca, w którym mógłbyś wykorzystać swoje zaangażowanie i kompetencje. Dodatkowo chcesz rozwijać się w obszarach: e-commerce, opieka koordynowana, profilaktyka i promocja zdrowia to zapoznaj się z naszą ofertą.

Zakład Medycyny Populacyjnej i Prewencji Chorób Cywilizacyjnych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku poszukuje pracownika naukowego do projektu NCN


Konkurs na stanowisko typu post-doc (pracownik naukowy) w projekcie „Koniec początku czy początek końca? Krótko i długoterminowe trajektorie zdrowotnych i psychospołecznych efektów pandemii COVID-19.” w ramach konkursu OPUS 19.

Firma: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku zatrudni lekarzy po stażu podyplomowym


Szpital w Brzesku zatrudni lekarzy po stażu podyplomowym z możliwością szkolenia specjalizacyjnego.Wielkość fontu
Kontrast