Oferty pracy


Firma: BestHR Agencja HR poszukuje lekarzy psychiatrów do pracy w Ośrodku Terapii i Rozwoju w Krakowie


Obecnie mamy przyjemność prowadzić rekrutację dla otwierającego się nowoczesnego Ośrodka Terapii i Rozwoju w Krakowie poszukującego do współpracy: LEKARZY PSYCHIATRÓW (dorosłych i dzieci).

Firma: IPF medical poszukuje studenta IV lub V roku fizjoterapii do odbycia stażu we Francji


staż dostępny w centrum rehabilitacji w regionie Hauts-de-France, w departamencie Oise. IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria.

Firma: Ipsen Poland zaprasza do odbycia płatnego stażu w branży farmaceutycznej


Jesteś absolwentem kierunków: marketing i zarządzanie, biotechnologia, medycyna, zdrowie publiczne, ekonomia, finanse? Dołącz do zespołu Ipsen Poland i razem z ekspertami z branży farmaceutycznej i poprawiaj życie pacjentów.

Firma: Symbios Sp. z o.o. zatrudni specjalistę ds. sprzedaży – doradcę naukowego


Specjalista ds. sprzedaży - doradca naukowy w firmie biotechnologicznej Symbios Sp. z o.o. Poszukujemy osób do pracy na pełen etat w ramach umowy o pracę z obszaru województwa małopolskiego i śląskiego.

Firma: Fundacja Project HOPE poszukuje asystenta / menadżera do swojego biura


Międzynarodowa organizacja pozarządowa szuka pracownika administracyjnego do nowo otwieranego biura w Krakowie. Działalność Fundacji Project HOPE jest nakierowana na bezpośrednią pomoc Ukrainie oraz poszkodowanym uchodźcom przebywającym w Polsce.

Firma: Gemini Polska poszukuje magistrów farmacji do swoich placówek w Myślenicach i Bochni


Poszukujemy magistrów farmacji po stażu do pracy w aptekach na terenie Myślenic i Bochni.Wielkość fontu
Kontrast