Kursy i szkolenia dla studentów i absolwentów UJ CM

ZAPRASZAMY ZAINTERESOWANYCH STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW UJ CM DO WZIĘCIA UDZIAŁU W PONIŻSZYCH WYDARZENIACH

Zapraszamy na hybrydowe spotkanie branżowe „Sztuczna inteligencja w biologii i medycynie”

20.10.2022 r. online (MS Teams) oraz stacjonarnie w CITTRU

GDZIE :

Siedziba CTT CITTRU (Kraków, ul. Bobrzyńskiego 14)

KTO :

CTT CITTRU (Kraków, ul. Bobrzyńskiego 14)

PO CO :

Spotkanie jest świetną okazją do nawiązania nowych relacji z przedsiębiorstwami, które mają możliwość zaprezentowania swojej oferty oraz potrzeb przed naukowcami UJ.

W czasie spotkania rzecznik patentowy, Adam Pawłowski z kancelarii EUPATENT.PL, opowie o ochronie programów komputerowych.

Zapisy są obowiązkowe do 12.10.22 poprzez formularz online

Szczegóły na stronie CTT CITTRU

ACCA Polska zaprasza na wirtualne targi pracy

26 października 2022 r. w godzinach 8:00-20:00

Online szczegóły na: https://accaeuvcf.vfairs.com/

ACCA Careers
The Adelphi, 1-11 John Adam Street, London, WC2N 6AU, United Kingdom.

PO CO :

Chcecie rozwinąć skrzydła w finansach i rachunkowości, ale nie wiecie od czego zacząć?

26 października organizujemy ACCA EU Virtual Careers Fair, czyli Wirtualne Targi Pracy. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, zapraszamy nie tylko początkujących kandydatów, ale także osoby z doświadczeniem specjalistycznym czy nawet menedżerskim. Jest to dobra okazja, aby spotkać się z pracodawcami „face-to-face” i porozmawiać za pomocą czatu wideo o swojej ścieżce rozwoju zawodowego.

To niepowtarzalna okazja do tego, aby Twoje umiejętności i doświadczenie zostały dostrzeżone przez pracodawców z całej Unii Europejskiej. Udział w targach bierze blisko 50 regionalnych oraz międzynarodowych organizacji. Są to reprezentanci kilkunastu branż, w tym m.in. finansów, konsultingu, bankowości, audytu, technologii czy energetyki. Podczas wydarzenia będą rozmawiać z uczestnikami i szukać odpowiednich talentów do właśnie otwartych rekrutacji.

Z kim widzimy się 26 października?

ZAPISY :

Rejestracji dokonacie tutaj: https://accaeuvcf.vfairs.com/?utm_source=vcf&utm_medium=social&utm_campaign=marketevent

Szczegóły na stronie: https://jobs.accaglobal.com/

Bezpłatne zajęcia w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP Kraków

Informacje dostępne on-line

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie –  plac Na Stawach 1

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP Kraków

PO CO :

Bezpłatne zajęcia aktywizacyjne i poradnictwo grupowe odbywa się w grupach minimum osiem – maksimum szesnaście osób. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, w przypadku rezygnacji z zajęć, prosimy o powiadomienie Centrum minimum na dzień przed dniem rozpoczęcia.

Proponujemy też indywidualne spotkania z doradcą zawodowym, które będą pomocne m.in. w podjęciu decyzji o uczestniczeniu w zajęciach.

ZAPISY :

Zapisy: Kraków, plac Na Stawach 1, parter pokój 003, tel.: 12 42 40 738 lub poprzez formularz zapisów na zajęcia.

Na zajęcia można się zapisać z jednomiesięcznym wyprzedzeniem !

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP Kraków

Przydatne linki :