Kursy i szkolenia dla studentów i absolwentów UJ CM

ZAPRASZAMY ZAINTERESOWANYCH STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW UJ CM DO WZIĘCIA UDZIAŁU W PONIŻSZYCH WYDARZENIACH

Absolvent Talent Days Online 2021

17 – 18 marca 2021 roku

Spotkanie w formie ON-LINE

Absolvent.pl Sp. z o.o.

PO CO :

W ramach wydarzenia Absolwent Talent Days dajemy uczestnikom przestrzeń do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami, jak również do samorozwoju, co gwarantuje dedykowana strefa praktycznych e-warsztatów.

Rejestrację na najbliższą edycję Absolvent Talent Days Online

Konferencja – Analiza Więzi Prenatalnej pt. „Więź zaczyna się przed narodzinami”

20 marca 2021 roku w godz. 8:30 – 17:45

Konferencja w formie ON-LINE na platformie: ZOOM

www.analizaprenatalna.pl

PO CO :

Analiza Więzi Prenatalnej to metoda opracowana przez węgierskich psychoanalityków Jenö Raffai i György Hidasa mająca na celu umocnienie przedurodzeniowej więzi między matką a dzieckiem. Jest ona formą wsparcia kobiety w ciąży, pomaga jej nawiązać i utrzymywać głęboką relację z dzieckiem już przed porodem.

Szczegółowy peogram konferencji jest dostępny pod adresem:

ZAPISY :

Rejestracja płatna, wszystkie szczegóły na stronie:

Zaproszenie na kolejną edycję kursów języka angielskiego medycznego

KIEDY :

Od marca do czerwca 2021 r.

Centrum Językowe Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum,
ul. Radziwiłłowska 4 – Kursy w formie ON-LINE

Centrum Językowe Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum

PO CO :

Centrum Językowe UJ CM  z ogromną przyjemnością zaprasza Państwa na kolejną edycję semestralnych kursów języka angielskiego medycznego, która rozpocznie się już wiosną tj. w  marcu 2021 roku i trwać będzie do połowy czerwca 2021 roku.

Cały kurs obejmuje 30 godzin lekcyjnych, zajęcia odbywają się w formie on-line. Proponowany termin to środa lub czwartek między 16.00 18.00, dokładny termin ustalony zostanie po konsultacji z lektorem.

Z nami nauczysz się języka angielskiego specjalistycznego oraz ogólnego szybciej i skutecznie, udoskonalisz słownictwo medyczne i gramatykę, zdobędziesz umiejętność  efektywnej komunikacji z pacjentem, nauczysz się skutecznie porozumiewać w codziennych sytuacjach zawodowych.

Proponujemy Państwu atrakcyjne ceny oraz zniżki dla osób kontynuujących naukę.

ZAPISY :

Zachęcamy do wstępnej rejestracji, wszystkie szczegóły na stronie:

WIĘCEJ NA :

Centrum Językowe Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum

Bezpłatne zajęcia w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP Kraków

Informacje dostępne on-line

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie –  plac Na Stawach 1

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP Kraków

PO CO :

Bezpłatne zajęcia aktywizacyjne i poradnictwo grupowe odbywa się w grupach minimum osiem – maksimum szesnaście osób. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, w przypadku rezygnacji z zajęć, prosimy o powiadomienie Centrum minimum na dzień przed dniem rozpoczęcia.

Proponujemy też indywidualne spotkania z doradcą zawodowym, które będą pomocne m.in. w podjęciu decyzji o uczestniczeniu w zajęciach.

ZAPISY :

Zapisy: Kraków, plac Na Stawach 1, parter pokój 003, tel.: 12 42 40 738 lub poprzez formularz zapisów na zajęcia.

Na zajęcia można się zapisać z jednomiesięcznym wyprzedzeniem !

WIĘCEJ NA :

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP Kraków