Kursy i szkolenia dla studentów i absolwentów UJ CM

ZAPRASZAMY ZAINTERESOWANYCH STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW UJ CM DO WZIĘCIA UDZIAŁU W PONIŻSZYCH WYDARZENIACH

Zapraszamy studentów UJCM do udziału w projekcie Innovatorium.

KIEDY :

Zgłoszenia przyjmowane są do 23 czerwca 2022 roku.

GDZIE :

Akcelerator Innovatorium dla zespołów tworzących rozwiązania oparte na wykorzystaniu big data i sztucznej inteligencji

KTO :

Fundacja Innovatorium

PO CO :

Mamy przyjemność zaprosić studentów z Collegium Medicum UJ do udziału w projekcie Innovatorium. Do programu zakwalifikuje się sto osób. Uczestnicy poznają tajniki współpracy świata naukowego z biznesem i dowiedzą się, jak skutecznie prezentować swoje pomysły. Najważniejszym elementem projektu jest jednak możliwość zaprezentowania swojego pomysłu przed funduszami venture capital. Na wszystkich uczestników czekają specjalne certyfikaty, a autorzy najciekawszych pomysłów dostaną szansę, by założyć firmę pod skrzydłami jednego z funduszy VC. Otrzymają też wsparcie networkingowe, dostęp do potencjalnych partnerów, klientów i inwestorów branżowych. Wystarczy zgłosić chęć udziału w projekcie poprzez stronę https://akcelerator.innovatorium.eu/.

Do udziału w projekcie poszukiwani są pomysłowi studenci, którzy interesują się wykorzystaniem nowatorskich technologii, takich jak uczenie maszynowe, analityka danych czy sztuczna inteligencja. Każda musi służyć rozwiązywaniu istniejących problemów.

Celem projektu jest danie szansy kreatywnym umysłom, które mają pomysł na praktyczne rozwiązania, ale nie wiedzą, jak wdrożyć je w życie i gdzie szukać pomocy. Dzięki Innovatorium dostaną użyteczną wiedzę i opiekę mentorską. Udział w projekcie jest również okazją, by dowiedzieć się jak przygotować elevator pitch i jak wygląda demo day – czyli wiedza niezbędna do współpracy z biznesem.

Do Innovatorium można zgłaszać się indywidualnie lub zespołowo. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 czerwca 2022 roku, a cały projekt potrwa do grudnia.

ZAPISY :

Aby aplikować, wystarczy wypełnić formularz na stronie https://akcelerator.innovatorium.eu/aplikacja/.

WIĘCEJ NA :

Bezpłatne zajęcia w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP Kraków

KIEDY :

Informacje dostępne on-line

GDZIE :

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie –  plac Na Stawach 1

KTO :

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP Kraków

PO CO :

Bezpłatne zajęcia aktywizacyjne i poradnictwo grupowe odbywa się w grupach minimum osiem – maksimum szesnaście osób. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, w przypadku rezygnacji z zajęć, prosimy o powiadomienie Centrum minimum na dzień przed dniem rozpoczęcia.

Proponujemy też indywidualne spotkania z doradcą zawodowym, które będą pomocne m.in. w podjęciu decyzji o uczestniczeniu w zajęciach.

ZAPISY :

Zapisy: Kraków, plac Na Stawach 1, parter pokój 003, tel.: 12 42 40 738 lub poprzez formularz zapisów na zajęcia.

Na zajęcia można się zapisać z jednomiesięcznym wyprzedzeniem !

WIĘCEJ NA :

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP Kraków