Webinary szkoleniowe dla studentów kierunku farmacja organizowane przez Gemini Polska

Zapraszamy studentów UJ CM ostatnich lat z kierunku farmacja do udziału w darmowych szkoleniach online w semestrze letnim 2022, przygotowanych przez farmaceutów Gemini Polska

Logo - apteka gemini

W semestrze letnim 2022 powracamy z propozycją webinarów prowadzonych przez Farmaceutów Gemini Polska – praktyków, które są wartościowymi, merytorycznymi wykładami, zawierającymi elementy case study.

Poniżej przedstawiamy kalendarz spotkań w miesiącu marcu i kwietniu. W tej edycji webinary prowadzone będą w aplikacji Teams.

Link do webinaru -21.04.2022 o godz. 18.00 – 20:00
Temat: Analiza przypadków. Postępowanie z pacjentami z wielolekowością w praktyce aptecznej na przykładzie leczenia inhibitorami pompy protonowej. Preskrypcja i deskrypcja leków OTC.

Prosimy, aby rejestrować się 10 minut przed wydarzeniem.