Oblicza Kariery UJ CM 2024 – zapraszamy w dniach 3-7 czerwiec 2024

Oblicza Kariery UJ CM 2024 – poznaj program wydarzenia!

Szanowni Państwo!

miło nam zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji wydarzenia Oblicza Kariery UJ CM 2024

Tegoroczna edycja jest zaplanowana na dni 3-7 czerwiec i odbywać będzie się stacjonarnie i online. Zachęcamy do zapoznania się z PROGRAMEM spotkań, warsztatów i debat tematycznych przewidzianych dla studentów, doktorantów i absolwentów UJ CM wszystkich trzech wydziałów.

Nawiązując do tradycji z lat ubiegłych program wydarzenia jest tworzony i realizowany przy współpracy z Radą Samorządu Studentów UJ CM, Studenckim Towarzystwem Naukowym UJ CM, IFMSA Poland – oddział Kraków , Studenckim Towarzystwem Diagnostów Laboratoryjnych UJ CM, Polskim Towarzystwem Studentów Farmacji UJ CM, Polskim Towarzystwem Studentów Stomatologii – Kraków.

Serdecznie zachęcamy do rejestracji i udziału w programie wydarzeń, który ma na celu pomóc w świadomym kształtowaniu swojej zawodowej przyszłości.

Zapraszamy na obliczakariery.cm.uj.edu.pl