Informacja o przyznawaniu miejsc w domach studenckich CM w ramach tury bez podawania informacji o dochodzie – dotyczy roku akademickiego 2023/2024

Tura bez podawania informacji o dochodzie – szczegółowe informacje

Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominamy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 113 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 7 września 2022 roku w sprawie: Regulaminu świadczeń dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego:

• Wnioski z tury „bez podawania informacji o dochodzie” są rozpatrywane jako ostatnie w kolejności po wnioskach z I oraz II tury.
  • Miejsca w domach studenckich CM w turze „bez podawania informacji o dochodzie” są przyznawane w miarę dostępności…”

Z uwagi na ogromne zainteresowanie zamieszkaniem w Domach Studenckich CM w roku akademickim 2023/2024, oraz na powyższe zapisy. Uprzejmie informujemy, że przyznania miejsc w ramach tury bez podawania informacji o dochodzie odbędą się na początku września 2023.