Informacje na temat przyznania stypendium socjalnego oraz stypendium dla osób niepełnosprawnych

Przyznania studentom UJ CM – stypendium socjalnego oraz dla osób niepełnosprawnych

 

Komisja Stypendialna dla Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum dokonała pierwszych przyznań stypendium socjalnego oraz dla osób niepełnosprawnych. W przypadku osób, których wnioski zostały rozpatrzone – status wniosku w systemie USOSweb zmienił się na “Rozpatrzony”.

Osoby, których wnioski mają status “Gotowy do rozpatrzenia” mogą spodziewać się decyzji w połowie listopada.

Wnioski o statusie “Złożony”, “Zarejestrowany”, “Cofnięty do rozpatrzenia”, “Cofnięty do poprawy” zostaną rozpatrzone na kolejnych posiedzeniach komisji.

Odbiór decyzji

Osoby, które wnioskowały o elektroniczne doręczenie decyzji stypendialnych, mogą odebrać decyzje za pośrednictwem systemu USOSweb.

Na adres mailowy podany na wniosku zostanie wysłane powiadomienie o możliwości odbioru decyzji wraz ze szczegółową instrukcją jej odbioru.

Jeśli nie mają Państwo dostępu do adresu mailowego, który został podany na wniosku, należy zmienić go w systemie USOSweb na właściwy, postępując w następujący sposób:

  1. zalogować się do strony usosweb.uj.edu.pl używając identyfikatora w domenie @student.uj.edu.pl oraz dotychczasowego hasła.
  2. wybrać zakładkę MÓJ USOSWEB; wybrać znajdujący się po lewej stronie ekranu przycisk WIZYTÓWKA.
  3. użytkownik powinien wpisać aktualny adres e-mail w domenie uniwersyteckiej w rubrykę “Zmiana adresu e-mail” i potwierdzić klikając w przycisk “UAKTUALNIJ DANE”.

po wprowadzeniu nowych danych, strona powinna zwrócić informację: “Dane zapisane”.

Osoby, które nie wyraziły zgody na elektroniczne doręczenie decyzji, w celu odbioru decyzji powinny skontaktować się z wydziałowym koordynatorem ds. stypendialnych.

Informacje o terminach odbioru decyzji dotyczących przyznania pozostałych świadczeń stypendialnych zostaną podane wkrótce.


Powrót


Wielkość fontu
Kontrast