Komunikat w sprawie przyznawania miejsc w Domach Studenckich CM wyłącznie studentom i doktorantom UJ CM – dotyczy roku akademickiego 2022/2023

Przyznawanie miejsc w Domach Studenckich CM wyłącznie studentom i doktorantom UJ CM na rok akademicki 2022/2023

 

Decyzją Władz Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum, miejsca w Domach Studenckich Collegium Medicum tj. w Zespole Domów Studenckich CM w Prokocimiu, do odwołania będą przyznawane wyłączenie studentom i doktorantom UJ CM.  

Mając na uwadze powyższe, na rok akademicki 2022/2023 miejsca w Zespole Domów Studenckich CM w Prokocimiu, nie będą przyznawane studentom i doktorantom Uniwersytetu Jagiellońskiego jak również studentom i doktorantom innych Uczelni.

Co się tyczy Domu Studenckiego „D” przy ul. Racławickiej z uwagi na sytuację związaną z wojną w Ukrainie oraz przeznaczeniem go na tymczasowe miejsce schronienia dla Uchodźców, do odwołania zostaje wyłączony z dostępności dla studentów i doktorantów UJ CM, UJ oraz innych Uczelni.

Powyższe ustalenia są tymczasowe i mogę ulec zmianie w późniejszym terminie.

Liczymy na Państwa zrozumienie wobec podjętych kroków, w obecnej sytuacji.

W przypadku pytań, dotyczących ewentualnej możliwości zakwaterowania studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego w domach studenckich Uniwersytetu Jagiellońskiego, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z:

  • Działem Spraw Studenckich UJ: E-mail: stypendia@uj.edu.pl ; telefon: (+48) 12 663 39 55
  • Samorządem Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego: e-mail: biuro@samorzad.uj.edu.pl ; telefon: (+48) 12 663 11 71 / 12 663 11 72

Powrót


Wielkość fontu
Kontrast