Możliwość ubiegania się o przyznanie miejsca w Domu Studenckim UJ CM przez osoby niebędące studentami / doktorantami UJ CM i UJ

Informacje dla osób niebędących studentami / doktorantami UJ CM i UJ

W sprawie ubiegania się o miejsce w domu studenckim Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum przez osoby niebędące studentami/doktorantami Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum i Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z administracją domów studenckich:

• w Zespole Domów Studenckich Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum w Prokocimiu wnioski należy składać w biurze administracji domu studenckiego A, mieszczącego się przy ul. Badurskiego 17, pokój nr 1.

Wszelkie pytania dotyczące procedury aplikowania należy kierować bezpośrednio do administracji Domu Studenckiego kontakt.

• w Domu Studenckim D Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum

wnioski należy składać w biurze administracji przy ul. Racławickiej 9a od poniedziałku do piątku w godzinach  7.30 – 15.30.