Oblicza Kariery UJ CM 2023 – zapraszamy do udziału !

Oblicza Kariery UJ CM 2023 – stacjonarnie & online w dniach 29.05 do 02.06.2023

Jak co roku SDKA CM wspólnie z Samorządem Studentów UJ CM, Studenckim Towarzystwem Naukowym UJ CM, IFMSA Poland – oddział Kraków, Polskim Towarzystwem Studentów Farmacji UJ CM, Studenckim Towarzystwem Diagnostów Laboratoryjnych UJ CM, Polskim Towarzystwem Studentów Stomatologii – oddział Kraków i przy dużym zaangażowaniem  trzech wydziałów UJ CM – przygotowaliśmy program Oblicz Kariery UJ CM 2023.

W tej edycji skupiamy się na debatach branżowych i spotkaniach tematycznych przygotowanych wspólnie z pracodawcami i przedstawicielami wydziałów, izb zawodowych oraz innych organizacji pracowniczych.
Dyskusja będzie prowadzona oddzielnie dla wybranych kierunków studiów i przy udziale zaproszonych gości, władz uczelni oraz studentów i absolwentów.

Przypominamy, że wszystkie debaty w dniach 29 maja –2 czerwca będą miały charakter otwarty i odbędą się w formie HYBRYDOWEJ: online na platformie MS Teams, oraz stacjonarnie w obiektach UJ CM.

Zachęcamy do śledzenia strony Oblicz Kariery UJ CM, oraz profilu UJ CM na Facebooku na których sukcesywnie będą pojawiały się informacje na temat szczegółowego programu debat.