Targi Pracy UJ – zapraszamy 11 kwietnia !

Wiosenna edycja Targów Pracy UJ – 11 kwietnia 2019

Czy w ciągu 5 godzin można zdobyć pracę? Na pewno warto spróbować. Taka okazja już 11 kwietnia w Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33). Od 10 do 15 czekać na was będą przedstawiciele 30 firm: korporacji, urzędów, instytucji.

Niewiele jest lepszych okazji, by spotkać się bezpośrednio i porozmawiać z pracodawcami. Targi stwarzają taką możliwość. Tu poznacie szczegóły dotyczące sposobu aplikowania, etapów rekrutacji, oczekiwań i wymagań oraz szans rozwoju w danej firmie. Dlatego warto zajrzeć na Krupniczą. Możecie też przynieść CV, znajdziecie tu specjalny punkt, w którym będziecie mieli okazję skonsultowania swojego życiorysu.

Tegoroczna edycja odbywa się w ramach ogólnopolskiego projektu „Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie!”. W programie:

• oferty pracy, praktyk, staży i wolontariatów
  • możliwość konsultacji dokumentów aplikacyjnych – CV i list motywacyjny
  • możliwość bezpośredniego kontaktu z trzydziestoma pracodawcami
  • porady prawne dotyczące prawa pracy
  • praca w strukturach UE

Nie zapomnij zabrać ze sobą swojego CV!

Pełna lista wystawców jest dostępna na stronie Biura Karier pod linkiem: https://biurokarier.uj.edu.pl/targi-pracy/informacje

Zaprażamy!