Wnioski o przyznanie stypendium dla osób niepełnosprawnych – rok akademicki 2019/2020

Uruchomiona została tura uzupełniania wniosków o przyznanie stypendium dla osób niepełnosprawnych na rok akademicki 2019/2020 w systemie USOSweb (studenci UJ bez CM).

Informujemy, że w systemie USOSweb uruchomiona została możliwość uzupełniania wniosków o przyznanie stypendium dla osób niepełnosprawnych na rok akademicki 2019/2020. Stypendium dla osób niepełnosprawnych jest przyznawane od miesiąca, w którym złożono wniosek.

Za wniosek złożony uważa się wniosek wydrukowany z systemu USOSweb, podpisany i dostarczony do wydziałowego koordynatora ds. stypendialnych. Szczegółowe informacje na temat stypendiów dla osób niepełnosprawnych są dostępne na TEJ STRONIE.