Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzeń podczas Oblicz Kariery UJ CM 2019

Przygotuj się na wspaniały tydzień z Obliczami Kariery !

Zapraszamy do zapoznania się z bogatym PROGRAMEM WYDARZEŃ podczas OK 2019. Jak co roku wspólnie z Szpitalem Uniwersyteckim w Krakowie, Samorządem Studentów UJ CM, Studenckim Towarzystwem Naukowym UJ CM, IFMSA Poland – oddział Kraków, Polskim Towarzystwem Studentów Farmacji UJ CM, Studenckim Towarzystwem Diagnostów Laboratoryjnych UJ CM oraz Polskim Towarzystwem Studentów Stomatologii UJ CM przygotowaliśmy zróżnicowany program wykładów, specjalistycznych spotkań i warsztatów z których mogą skorzystać studenci, doktoranci oraz absolwenci UJ CM.

Przypominamy, że większość zajęć w dniach 25 maja do 31 maja ma charakter otwarty ale na kilka z nich będzie obowiązywać wcześniejsza REJESTRACJA. Rozpocznie się ona w dniu 6 maja i potrwa do 22 maja.

A to jeszcze nie wszystko ! – po tak intensywnym tygodniu będziecie mogli odpocząć i spotkać się w przyjemnej atmosferze podczas II Pikniku UJ CM 2019 w dniu 1 czerwca !

Więcej szczegółów już niebawem …