Zapraszamy na wykłady otwarte poświęcone tematowi AI w medycynie

AI w medycynie – wykłady otwarte stacjonarnie i online

Zapraszamy na cykl otwartych wykładów poświęconych sztucznej inteligencji i jej zastosowaniom w obszarze nauk medycznych
Czy naturalna inteligencja może zrozumieć sztuczną?
Jak AI może pomóc w obrazowaniu raka piersi?
Czy sztuczna inteligencja może pomóc kontrolować rozprzestrzeniania się epidemii?
Jak sztuczna Inteligencja rewolucjonizuje analizę i interpretację EKG?
Odpowiedzi na te – i wiele innych pytań – udzielą wybitni specjaliści w dziedzinie zastosowania AI w medycynie.
Wykłady odbywać się będą zarówno offline (w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym Wydziału Lekarskiego UJ CM na ul. Łazarza 16), jak i online.

W ramach spotkań otwartych poświęconych zastosowaniu sztucznej inteligencji w medycynie zapraszamy na wykład dr hab. inż. Joanny Jaworek-Korjakowska, prof. AGH zatytułowany „Sztuczna inteligencja w obrazowaniu medycznym”.

Prof. Jaworek-Korjakowska jest dyrektorką Centrum Doskonałości Sztucznej Inteligencji i zastępczynią kierownika Katedry Automatyki i Robotyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Data: 12.12.2023
Czas: 15:00
Miejsce: Centrum Dydaktyczno-Kongresowe WL UJ CM, ul. Łazarza 16 oraz online
Organizator: Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum, Centrum Medycyny Cyfrowej i Robotyki UJ CM

Zapraszamy również do uczestnictwa online poprzez platformę MS TEAM:
WYMAGANA REJESTRACJA

Szczegóły wydarzenia wraz z sylwetką wykładowcy są dostępne na Facebooku pod tym ADRESEM

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !