Zapraszamy studentów do udziału w badaniu potrzeb do nowej edycji programu ZintegrUJ

W ramach projektu ZintegrUJ – Kompleksowy Program Rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego Studenci i Studentki mają możliwość uczestnictwa w dodatkowych kursach i programach podnoszących ich kompetencje.

Projekt ZintegrUJ to wyjątkowa okazja by uzyskać wiedzę i umiejętności przekraczające ramy programu realizowane przez poszczególne Wydziały.

Zależy nam by zajęcia dostępne w ramach projektu ZintegrUJ były wartościowe i ciekawe dla osób w nich uczestniczących. Dlatego prośmy o pomoc i wskazanie, które z proponowanych zajęć Państwa interesują i chcą Państwa wziąć w nich udział. Te informacje będę dla nas niezwykle cenne i pomogą opracować program zajęć, które zostaną zaoferowane w rozpoczynającym się roku akademickim.

Zapraszamy do wypełnienia – ANKIETY
Badanie jest otwarte do końca 30 września br.