Zapraszamy studentów do udziału w XII krakowskiej konferencji: O2 – onkologia i ortopedia- konieczność wielodyscyplinarnej współpracy

XII Krakowska Konferencja „O2 – onkologia i ortopedia. Konieczność wielodyscyplinarnej współpracy”

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do uczestnictwa w powyższej konferencji, która odbędzie się w dniu 1 grudnia br. (uczestnictwo jest bezpłatne). Konferencja ma na celu szerokie spojrzenie na chorobę pacjenta okolicznego i wskazanie dróg współpracy na różnych poziomach i etapach leczenia, w tym na komunikacje lekarza w pacjentem.

Podczas konferencji będą działać otwarte punkty edukacyjne dla lekarzy. Przygotowane są również certyfikaty dla pozostałych uczestników, w tym m.in. dla studentów. Przyznawane będą przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Medicum.

Zapraszamy do auli im. Nowodworskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kraków ul. Św. Anny 12 w godzinach: 11:00 – 16:00.

Prelekcje będą również dostępne online. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja dla uczestników pod adresem email: promocja@podarujzycie.org lub pod tel. 12 647 38 37

Zapoznaj się z PROGRAMEM KONFERENCJI