Zostań studentem liderem i wygraj staż w fundacji DKMS

Zgłoś się do projektu HELPERS’ GENERATION Fundacji DKMS i jako Studencki Lider zorganizuj na uczelni akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku. Co na Ciebie czeka?

Co od nas otrzymasz za Twoje zaangażowanie

  • 2 dni znakomitych warsztatów w sercu stolicy, w trakcie których poznasz tajniki przeprowadzenia skutecznej akcji promocyjnej i rejestracyjnej, dowiesz się jak skutecznie zarządzać zespołem, a także poznasz studentów z całej Polski. Fundacja DKMS zapewni Ci zakwaterowanie oraz wyżywienie podczas szkolenia.
  • Budowanie zespołu Wolontariuszy i koordynacja działań na Twojej uczelni. Sprawdzenie się w roli lidera zespołu.
  • Rejestracja potencjalnych Dawców szpiku, czyli osób, które mogą pomóc chorym na nowotwory krwi – Pomóż nam zwiększyć ich szanse na życie!
  • Referencje poświadczające skoordynowanie akcji z wyszczególnionymi umiejętnościami zarządzania zespołem i organizacji akcji.
  • Możliwość wygrania 6-tygodniowego, płatnego stażu w Fundacji o międzynarodowym profilu działalności.

Rekrutacja na Studenckich Liderów trwa tylko do 14 lutego. Aby się zgłosić, wystarczy kliknąć w link-> https://www.dkms.pl/kontakt/studenci-kontakt i wysłać swoje zgłoszenie.

Więcej informacji o tej inicjatywie Fundacji DKMS znajdziesz na stronie www.dkms.pl/student-aplikuj. Nie zwlekaj i dołącz od HELEPERS’ GENERATION!


Powrót