Firma: Akademia masażu zatrudni studentów fizjoterapii na stanowisko koordynatora szkoleń

Akademia Masażu Manualni to miejsce dedykowane pasjonatom branży masażu oraz fizjoterapii. Nasza misja to dostarczanie wartościowych szkoleń i warsztatów, które integrują teorię z praktyką, przygotowując przyszłych specjalistów do pracy w obszarze rehabilitacji oraz relaksu. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy koordynatora szkoleń w naszej placówce w Krakowie.

• Koordynacja szkoleń;
  • Współpraca z instruktorami w celu zapewnienia płynnego przebiegu zajęć;
  • Zarządzanie harmonogramem szkoleń;
  • Utrzymywanie kontaktu z uczestnikami szkoleń oraz udzielanie im informacji;
  • Pomoc w promocji i marketingu ( nagrywanie materiałów wideo oraz zdjęć podczas szkolenia);
  • Drobne prace administracyjne;

• Pracę na umowę zlecenie dostosowaną do harmonogramu studiów;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
  • Przyjazne środowisko pracy i możliwość rozwoju osobistego;
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twojego planu zajęć (również w weekendy);
  • Pracę w głównej siedzibie położonej w centrum Krakowa;
  • Wynagrodzenie: 30 zł/h – Ilość Godzin: około 70h / miesiąc;

• Status studenta do 26 r.ż.;
  • Dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne;
  • Samodzielność, odpowiedzialność;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dostosowywania się do dynamicznych sytuacji;
  • Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane;

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie swojego CV. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Cv. ze zdjęciem proszę wysyłać na poniższy adres email.

adres e-mail: biuro@manualni.com
adres strony www: manualni.com