Firma: Davita zatrudnimy Pielęgniarzy/Pielęgniarki do pracy w stacjach dializ

Zatrudnimy Pielęgniarzy/Pielęgniarki w zespole DaVita. W związku z rozwojem naszej firmy, zostały otwarte rekrutacje w następujących lokalizacjach: Ustroń, Łódź, Zakopane, Wadowice, Olkusz, Miechów, Żory, Tychy, Pszczyna, Lubliniec. Zapraszamy również osoby bez doświadczenia – zapewniamy szkolenie.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i prowadzenie zabiegów hemodializy,
  • opieka nad pacjentami stacji dializ.

Oferujemy:

  • unikatową kulturę organizacyjną wyrażoną słowami „najpierw społeczność, potem firma”,
  • możliwość nabierania wielu cennych doświadczeń zawodowych w wymagającej branży medycznej,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną przez kandydata formę,
  • uznanie i satysfakcję z wykonywanej pracy,
  • elastyczny grafik
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie medyczne/studia licencjackie/studia magisterskie na kierunku pielęgniarstwo,
  • doświadczenia w nefrologii i dializoterapii (mile widziane),
  • komunikatywności i empatii w pracy z pacjentami,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • gotowości do podejmowania wyzwań,
  • aktualnego prawa wykonywania zawodu.

Zachęcamy do przesyłania CV! Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt: - telefon: 728 414 249 lub na poniższego emaila. Aplikacje należy złożyć przez stronę www. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

adres e-mail: praca@davita.com
adres strony www: davita.pl/oferta-pracy/pielegniarka