Firma: Euromotion Medical poszukuje lekarzy i lekarzy dentystów do pracy we Francji

Jesteśmy agencją EUROMOTION MÉDICAL, która proponuje europejskim pracownikom medycznym i paramedycznym pracę we Francji.

Zakres obowiązków:

  • Praca na stanowisku lekarza (wiele specjalizacji) i lekarza dentysty w państwowych i publicznych placówkach zdrowia;

Oferujemy:

  • Posiadamy wielotysięczną bazę ofert pracy i towarzyszymy kandydatom od samego początku
    procesu rekrutacyjnego aż do pełnej relokacji do Francji.
  • Pracujemy dla państwowych i prywatnych placówek medycznych;
  • Od kandydatów nie pobieramy żadnych opłat;

Wymagania:

  • Posiadanie dyplomu ukończenia studiów na kierunku lekarskim lub lekarsko – dentystycznym;
  • Posiadanie prawa wykonywania zawodu na terenie UE;
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie podstawowym;

Osoby zainteresowane naszą ofertą i chęcią nawiązania współpracy, prosimy o kontakt na poniższy adres e-mail.

adres e-mail: nicetomeetyou@euromotion.care
adres strony www: www.euromotion-medical.com/pl