Firma: Made By Diet Sp. z o.o. zatrudni do pracy zdalnej asystenta/tkę do zespołu dietetyków w obiektach sportowych

Made By Diet® jest ogólnopolską poradnią dietetyczną specjalizującą się w żywieniu sportowców i osób aktywnych fizycznie. Naszymi podopiecznymi są olimpijczycy, zawodnicy kadry narodowej oraz sportowcy amatorzy. W związku z rozwojem firmy prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowisko: Asystenta/ tki zaspołu dietetyków Miejsce pracy: obiekty sportowe (Kraków i okolice), praca zdalna.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie Klientom zindywidualizowanej obsługi na najwyższym poziomie;
  • Wsparcie administracyjne zespołu dietetyków;
  • Prowadzenie badań kompozycji ciała na terenie obiektów sportowych;

Oferujemy:

  • Duże możliwości zarobkowe uzależnione od wkładu pracy;
  • Służbowy laptop oraz wszelkie niezbędne narzędzia;
  • Liczne szkolenia online i offline;
  • Pracę w młodym zespole oraz fantastyczną atmosferę pracy;
  • Możliwości rozwoju i awansu zawodowego;

Wymagania:

  • Miejsca stałego zamieszkania na terenie Krakowa – warunek konieczny;
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną rozmowę;
  • Zainteresowania dietetyką sportową;
  • Entuzjastycznego podejścia do wykonywanych obowiązków;
  • Wysokiego poziomu samodyscypliny oraz kultury osobistej;
  • Doskonałej umiejętności pracy z ludźmi oraz pracy w zespole;
  • Gotowości do pracy w godzinach popołudniowych i wieczornych;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) oraz zgody na przetwarzania danych osobowych na poniższy adres e-mail. Kandydatów zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

adres e-mail: career@madebydiet.com
adres strony www: madebydiet.com