Firma: Selvita S.A. zaprasza studentów do odbycia stażu letniego 2024

Gotowy/a rozpocząć swoją karierę z nami? Tego lata czeka na Ciebie ekscytująca przygoda, która da Ci szansę na rozpoczęcie kariery i rozwinięcie umiejętności w różnych obszarach zawodowych.

Selvita to wyjątkowy zespół ekspertów, którzy dzielą się swoim doświadczeniem, oddaniem i pasją do nauki, przyczyniając się do odkryć naukowych i udanych projektów badawczych.

Staż Letni w naszej firmie doskonała okazja, aby rozpocząć swoją karierę zawodową w miejscu, które pozwoli Ci w praktyce zastosować teorię zdobytą podczas studiów.

Możliwość odbycia stażu letniego w następujących działach:

• Chemia Organiczna/ Medyczna – [link]
  • Chemia Analityczna – [link]
  • Bioanalityka (DMPK)- [link]
  • Chemia Komputerowa/ Machine Learning – [link]
  • Puryfikacja – [link]

Poszukujemy ambitnych i pełnych pasji kandydatów chętnych wziąć udział w corocznym Letnim Programie Stażowym – studentów, którzy chcą wykorzystać swoją wiedzę i zdobyć praktyczne doświadczenie.

Zapraszamy do aplikacji poprzez strony dedykowane konkretnym programom. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 Maja 2024!

adres e-mail: lidia.orawiec@selvita.com
adres strony www: www.selvita.com