Firma: SP ZOZ w Proszowicach zatrudni lekarzy do pracy w Szpitalu

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach poszukuje lekarzy do pracy w dziedzinie: PULMONOLOGII, INTERNY, CHORÓB ZAKAŹNYCH, ANESTEZJOLOGII. Podejmiemy współpracę z lekarzami chętnymi pełnić dyżury w Izbie Przyjęć oraz w Ambulatorium Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Oferujemy również możliwość pracy w poradniach specjalistycznych szpitala.

Zakres obowiązków:

  • leczenie i opieka nad pacjentami hospitalizowanymi w Oddziale;
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
  • współpraca z innymi oddziałami w celu zapewnienia najlepszej opieki nad pacjentem;
  • prowadzenie działań obejmujących profilaktykę zdrowotną;

Oferujemy:

  • umowa o pracę lub umowa cywilnoprawna;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji;
  • posiadamy akredytację na kształcenie i specjalizację lekarzy w zakresie chirurgii ogólnej, chorób wewnętrznych, chorób zakaźnych, chorób płuc oraz pediatrii.

Wymagania:

  • tytuł lekarza;
  • pełne prawo wykonywania zawodu;
  • ukończona lub w trakcie specjalizacja w danej dziedzinie;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie ofert na adres: SP ZOZ w Proszowicach ul. Kopernika 13, 32-100 Proszowice lub na poniższy adres e-mail. Więcej informacji o ofercie jest dostępnych pod nr tel. 12 386 52 13 lub 12 386 51 06 Dział Kadr i Organizacji

adres e-mail: kadry@spzoz.proszowice.pl
adres strony www: spzoz.proszowice.pl/