Firma: ZOZ w Suchej Beskidzkiej poszukuje kandydata do pracy na stanowisko Diagnosty Laboratoryjnego

Zapraszamy absolwentów UJ CM do zapoznania się z naszą ofertą pracy dla Diagnosty Laboratoryjnego.

Zakres obowiązków:

  • Pobieranie materiałów do badań w zakresie ustalonym przez kierownika ZDL.
  • Przyjmowanie materiałów do badań pobranych na oddziałach i w terenie, sprawdzanie materiału pod względem właściwego pobrania i oznakowania oraz rejestrowanie ich w laboratoryjnym systemie informatycznym;
  • Właściwe przygotowanie materiałów do badań i przechowywanie w razie późniejszego wykonania oznaczeń w pracowni;
  • Wykonywanie badań z zakresu diagnostyki laboratoryjnej;
  • Autoryzacja i wydawanie wyników badań;
  • Prawidłowe wykonywanie i nadzór nad prawidłowym wykonywaniem analiz materiałów pobranych od pacjentów;

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku analityka medyczna (studia magisterskie lub podyplomowe);
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego;
  • Mile widziane uprawnienia do wykonywania badań immunohematologicznych i autoryzacji wyników;

Wymagane dokumenty i oświadczenia: 1 . CV i list motywacyjny prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na poniższy adres email: lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w zakładce kariera i praca na stronie www.zozsuchabeskidzka.pl. 2. Oświadczenie kandydata o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W sprawie pytań, należy kontaktować się z Działem Służb Pracowniczych tel. (33) 8723272 lub poprzez Sekretariat tel. (33) 8723316.

adres e-mail: sekretariat@zozsuchabeskidzka.pl
adres strony www: www.zozsuchabeskidzka.pl/