Firma: Gemini Polska poszukuje magistrów farmacji do pracy

Magistrze, niedługo kończysz praktykę zawodową i szukasz pracy w aptece? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy! Proponujemy stabilne zatrudnienie, system premiowy, możliwość dofinansowania dojazdów do pracy, wsparcie w relokacji, pracę w zgranych zespołach, gwarantujących pomoc i partnerskie relacje.

Zakres obowiązków:

  • Praca w placówkach firmy na terenie całego kraju;

Oferujemy:

  • Apteki pod marką Gemini to miejsce pracy, w których rozwiniesz się jako Farmaceuta, w wielu aptekach działają Punkty Opieki Farmaceutycznej, punkty szczepień i rozwinięta receptura;
  • Ponadto oferujemy możliwość udziału w szkoleniach specjalistycznych, wsparcie działu opieki farmaceutycznej, pracę z szerokim asortymentem;
  • Zapewniamy także możliwość skorzystania z benefitów takich jak: karta sportowa, prywatna opieka Medicover, dostęp do platformy językowej eTutor, ubezpieczenie grupowe.

Wymagania:

  •  Dyplom ukończenia studiów na kierunku Farmacja;
  • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego;

Aplikuj poprzez poniższy formularz. Dopasujemy lokalizację do Twoich potrzeb. Poznajmy się! Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz na naszej stronie. Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125

adres e-mail: magdalena.koczergo@gemini.pl
adres strony www: system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=dae62353014242048c18914eaa87a14e